مبلمان مدرن

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

 

مبلمان مدرن چیست؟

مبل مدرن، مترادف واژه هایی مانند زیبایی، سادگی، راحتی و مینیمالیسم است. در سبک مبلمان مدرن، از چوبهای خراطی شده استفاده نشده یا بسیار کم استفاده میشود. مبلمان مدرن بیشتر مناسب آپارتمانهای شهری لوکس یا ویلاهای ساحلی مدرن میباشد.

مدلهای مبلمان مدرن تولید شده در مجموعه "رویال دکور" بسیار ویژه و از جذابیت خاصی برخوردار است. در مبلمان مدرن، سادگی حرف اول را میزند.

برای خرید مبلمان مدرن و آشنایی با انواع مدل ها، کافیست گشت و گذاری در اینترنت داشته باشید. تنوع مدل ها در مبلمان مدرن بسیار زیاد میباشد، اگر در انتخاب و خرید مبلمان مدرن، مردد هستید کارشناسان ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

قیمت مبلمان مدرن رنج وسیعی دارد، بعضی از مدلهای مبلمان مدرن ارزان و برخی نیز نسبتاً گرانقیمت هستند. قیمت مبلمان مدرن به فاکتورهای بسیاری مانند متریال، طرح، حتی برند تولید کننده وابسته است.

 

چه چیزی مبلمان مدرن را مدرن می کند؟

از ویژگی‌های طراحی مبلمان مدرن می‌توان به تأکید بر فرم‌ پایه ها، رنگ‌های خنثی و طرح‌های چندکاره و مینیمال اشاره کرد. همچنین فرم از عملکرد پیروی می کند.

مبلمان مدرن با کاهش تزئینات و عملکرد ساده مشخص می شود. طراحی های مدرن تمایل دارند که عملکرد را بالاتر از ظاهر قرار دهند، هر گونه عناصر تزئینی غیر ضروری را کنار بگذارند و تنها با فرم های کاربردی، ترکیبات بصری جذابی ایجاد کنند.

 

مبلمان مدرن بهتر است یا کلاسیک؟

مبلمان مدرن وزن بصری بیشتری دارد. اگر به دنبال تزئین یک لابی یا سالن کوچک هستید، مبلمان سنتی ممکن است فضا را بیش از حد شلوغ و غیرطبیعی به نظر برساند. مبلمان مدرن با خطوط نازک خود برای فضاهای کوچکتر عالی هستند و در عین حال راحتی و سبکی را ارائه می دهند. مبلمان مدرن در فضاها و سالن های بزرگ نیز بسیار زیبا خواهد بود و میتواند حس لوکس و خاص بودن را القاء کند.

 

 

 

5 سوال مهم که باید از فروشنده مبلمان بپرسید:

 

خریداران مبلمان، امروزه به خوبی مطلع هستند و ممکن است هنگام تحقیق، نظر فروشنده را در نظر نگیرند. در واقع، برخی از خریداران از کمک گرفتن از فروشنده اجتناب می‌کنند، زیرا نمی‌خواهند هنگام خریدهای بزرگ تحت فشار قرار گیرند.

پرسیدن سوالات زیر و به کارگیری دانش موجود، شما را در ایجاد یک تجربه موفق در خرید مبلمان کمک می کند:

 

 

.1آیا مبلمان دیگری در همین بازه قیمتی دارید؟

 

 وقتی وارد یک فروشگاه مبلمان می شوید، به احتمال زیاد برچسب قیمت همه اجناس را خواهید دید. در صورت درخواست، فروشنده نیز قیمتی را برای شما اعلام می کند. اما همیشه می‌توانید بپرسید که آیا می‌توانید قیمت بهتری برای آن صندلی داشته باشید. هر فروشگاهی سیاست‌های متفاوتی دارد و معیارهای متفاوتی برای کاهش قیمت‌ها دارد و پرسیدن آن ضرری ندارد، اگر عجله ندارید، در مورد فروش های آینده پرس و جو کنید.

همیشه خوب است که قبل از تصمیم گیری به همه گزینه ها نگاه کنید. به موارد مشابه نگاهی بیندازید، زیرا ممکن است متوجه شوید که مبلمان دیگری با نیازهای شما مطابقت دارد. اگر مبلمانی که دوست دارید کمی بالاتر از بودجه شما به نظر می رسد، بخواهید اقلام مشابه دیگری را در محدوده قیمت ببینید.

 

 

.2چه ویژگی های سفارشی سازی موجود است؟

 

 تولیدکنندگان، مبلمان خود را بیشتر از تغییر پارچه رویه مبل برای شما سفارشی سازی می کنند. شما می‌توانید گزینه‌های مختلفی برای سبک بازو، پشتی و موارد دیگر پیدا کنید.

 

 

.3آیا هر گونه سفارشی سازی برای من هزینه اضافی خواهد داشت؟

 

این سوالی است که مردم اغلب فراموش می کنند بپرسند و گاهی اوقات فروشنده اطلاعات را داوطلبانه ارائه نمی دهد. اگر هزینه های اضافی را تأیید نکنید، ممکن است در نهایت بالاتر از قیمت فرضی پرداخت کنید.

 

 

.4چگونه تحویل می دهید و چقدر طول می کشد؟

 

هرگز هیچ چیزی را در مورد تحویل در نظر نگیرید، حتی اگر قبلاً در مؤسسه خریدی انجام داده باشید. در مورد هزینه های اضافی ارسال بپرسید، اینکه آیا قبل از تحویل مبلمان با شما تماس می گیرند یا خیر، و اینکه چه روزی باید انتظار داشته باشید که مبلمان به دست شما برسد.

 

 

.5چرا باید از شما خرید کنم؟

 

 به عنوان یک مصرف کننده، شما این حق را دارید که از فروشگاه مورد نظر خود خرید کنید یا خرید نکنید. بپرسید چه چیزی این فروشگاه را از دیگران متمایز می کند، چه چیزی آنها را خاص می کند. ایده خوبی است که در مورد انتخاب کالا، خدمات مشتری، قیمت، ضمانت‌ها و ... از آنها پرس و جو کنید.