ملزومات حیوانات خانگی

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

 

زمانی که یک حیوان خانگی را به خانه می آورید، یکی از مهمترین ملزوماتی که باید مد نظر داشته باشید، جای خواب مناسب بخصوص برای سگ ها و گربه هاست. زیرا جای خواب سگ یا جای خواب گربه علاوه بر راحتی و آرامش برای حیوان خانگی، بخشی از دکوراسیون منزل شما به حساب می آید. بنابراین لازم است با دقت انتخاب شود تا هم نکات بهداشتی، هم زیبایی دکوراسیون، لحاظ گردند.

طراحان مجموعه رویال دکور سعی بر این داشته اند تا جای خوابی مدرن، زیبا و شیک برای سگ و گربه طراحی کنند به گونه ای که تمامی موارد ذکر شده اعم از راحتی و آرامش را به حیوان خانگی و زیبایی و ظرافت را به دکوراسیون منزل شما هدیه دهند. 

 

 

 

حیوانات خانگی شبها کجا باید بخوابند؟

 

تختخواب اختصاصی حیوانات خانگی، بهترین مکان برای استراحت توله سگ یا گربه شما در شب است. اما بسته به شخصیت سگ یا گربه شما، ممکن است مکان های دیگری برای خواب وجود داشته باشد که آنها ترجیح می دهند، یا راه هایی وجود داشته باشد که بتوانید تخت خواب سگ یا تخت خواب گربه خود را راحت تر کنید. اگرچه ممکن است حیوانات خانگی در طول شب در کنار صاحب خود بخوابند، اما سگ ها و گربه ها باید تخت مخصوص خود را داشته باشند. بنابراین، آنها می توانند در مکانی راحت و امن که به آنها اختصاص داده شده است، استراحت کنند.

 

 

سالم ترین راه برای خواب سگ ها و گربه ها چیست؟

 

جای خواب سگ، یا جای خواب گربه، علاوه بر اطمینان از اینکه سگ یا گربه شما روی ملحفه‌های شما چرت نمی‌زند، باعث میشود خیال شما از اینکه حیوان خانگی شما در مکانی مناسب خوابیده راحت باشد. یک تختخواب سگ با کیفیت خوب همراه با یک پتوی گرم، به سگ شما کمک می کند تا در کمترین زمان بخوابد. خوابیدن سگ یا گربه شما روی تختخواب شما، باعث میشود تختخواب شما پراز مو شده و بدبو گردد.

 

 

توله ها و نیازهای خواب آنها!

 

توله سگ ها والدین خود را به عنوان الگو می بینند. به همین دلیل است که آنها برای بزرگ شدن به عنوان سگ های منضبط به دستورالعمل های محکم نیاز دارند. توله سگها پر از انرژی هستند که به سرعت می سوزد. به همین دلیل است که معمولاً توله‌ها پس از چند دقیقه بازی به خواب می‌روند!

اگر صاحب یک توله سگ هستید، باید به فکر تغییر تدریجی محل خواب او متناسب با رشد او باشید. چگونه؟ سعی کنید این نکات را رعایت کنید:

 

  • به توله سگ خود اجازه دهید درنزدیکی شما بخوابد، در حالت ایده آل در یک جای خواب سگ.
  • تنها گذاشتن توله سگ در اتاقی مجزا به خصوص در هنگام شب و در زمان خواب می تواند خطرناک باشد.
  • توله سگ ها ممکن است احساس تنهایی کنند و نیاز به همراهی داشته باشند.

 

 

 

5 مزیت بهداشتی تخت خواب برای سگ ها

 

سگ ها به سرعت بخشی از خانواده ما می شوند. آنها انرژی و وفاداری را به ارمغان می آورند که ما انسان ها آن را می ستاییم. بنابراین ما باید مطمئن شویم که به سگ های خود عشقی را که شایسته آنهاست می دهیم. ما نمی خواهیم روی زمین سرد بخوابیم، پس چرا باید از سگ هایمان انتظار داشته باشیم که آنها روی زمین بخوابند؟ این مزایای سلامتی تخت های سگ به شما نشان می دهد که چرا خرید تخت برای سگ شما تصمیمی آسان است.

 

 

1-از مفاصل سگ محافظت کنید.

 

خوابیدن روی یک سطح سخت برای سگ ها به همان اندازه آزار دهنده است که برای ما انسان ها چالش برانگیز است. وقتی بعد از تمیز کردن زمین از روی زمین بلند می‌شویم یا وقتیکه روی زمین دراز می‌کشیم و بعد میایستیم، احساس می‌کنیم همه بدنمان درد می‌کند! سگ ها نیز این درد را احساس می کنند. خواباندن آنها روی سطح سخت به مفاصل آنها آسیب می رساند. جای خواب مناسب سگ یا تختخواب سگ باعث مراقبت از مفاصل سگ ها میگردد.

 

 

2-حافظه سگ را تقویت کنید.

 

سگ ها بیش از 10 ساعت در شبانه روز خواب هستند، تحقیقات نشان داده که خواب خوب و آرام می تواند سگ شما را باهوش تر کند. استراحت بهترین راه برای بهبود حافظه سگ شماست. موقعیت های خواب ناخوشایند و سطوح سخت یا ناهموار باعث خواب نامنظم میشود، این شرایط می تواند منجر به یک سگ شکاری تحریک پذیر شود! همچنین کمبود خواب می تواند بر وضعیت بدن و سلامت کلی آنها تأثیر بگذارد. در حالیکه یک خواب راحت در تختخواب سگ، باعث میشود تا آموزش سگ نتیجه بخش تر بوده و در نهایت سگ شما آرامتر و باهوش تر باشد.

 

 

3-راحتی و سلامتی را به سگ هدیه دهید.

 

آیا می خواهید سگ شما در ماه های زمستان راحت باشد؟ کف زمین به خصوص از جنس سنگ، ممکن است سرد باشد، که می تواند باعث شود سگ شما بیمار شود. سگ ها در برابر تغییرات دما آسیب پذیر هستند و به عایق کاری و راحتی مناسب نیاز دارند. بنابراین خوابیدن در تخت خواب سگ که مکانی گرم و راحت است، به سلامتی آنها کمک میکند.

 

 

4-به سگ فضای امن بدهید.

 

سگ ها به مکانی امن و مطمئن نیاز دارند که در صورت لزوم بتوانند به آنجا فرار کنند. آنها به این مکان نیاز دارند که در هر زمان قابل دسترسی باشد. سگ‌ ها غالباً دارای قلمرو هستند. فراهم کردن فضای مخصوص، به آنها فضای خلوت کوچکی می دهد. تخت خواب سگ، علاوه بر اینکه جای خواب مناسب و راحت برای سگ شماست، یک قلمرو کوچک امن و اختصاصی نیز میباشد که سگ شما در آنجا احساس راحتی و آرامش خواهد داشت.

 

5-سلامت خود را حفظ کنید!

 

دادن یک تخت سگ به سگ ها باعث می شود که کاناپه برای خوابیدن و دراز کشیدن، جذابیت کمتری داشته باشد و تعداد دفعاتی که باید مبل را جاروبرقی بکشید به دلیل موی سگ کاهش می یابد. تمیز کردن تخت‌های سگ بسیار آسان است و در اغلب مواقع می‌توانید تشکچه آن را مستقیماً داخل ماشین لباسشویی بیندازید. تخت سگ، از نیاز به بالا رفتن هر شب سگ به تخت شما که خواب شما را مختل می کند، جلوگیری می کند. جای خواب سگ به شما نیز کمک میکند تا در تخت خود به راحتی و در آرامش بخوابید و نگران آسیب زدن در خواب به سگتان نباشید.

 

تخت خواب سگ ضد جویدن، مقرون به صرفه و بادوام فراوانی در بازار وجود دارد. به سگ خود این مزایای سلامتی یک تخت سگ راحت را بدهید که برای شادابی و سلامت به آن نیاز دارد.